Ota yhteyttä

Lantmännen Cerealia Sweden

Osoite
S:t Göransgatan 160A
112 17 Stockholm

Postiosoite
Box 30192  
SE-104 25 Stockholm

Puhelin
+46 10 556 22 00

Lantmännen Cerealia OY

Osoite:
Lantmännen Cerealia Oy
Salmisaarenaukio 1
00180 Helsinki
Finland

Postiosoite:
Lantmännen Cerealia Oy
PL 315
00181 Helsinki

Kuluttajapalvelu:
0800 94214 

VAT:
FI27256081

Corporate Identity number
2725608-1

Press Office Lantmännen Cerealia

Lantmännen Cerealiaa koskeviin kysymyksiin vastaa Emelie Bontesse de Filippis:
+46 10-556 98 21 tai emelie.bontesse@lantmannen.com.

Sponsorointikäytäntö >>


Cerealia Management Team

Carl-Peter Thorwid
CEO

Anna-Karin Olsson
Executive Assistant

Luca Cardani
Head of B2C & FS

Karolina Valdemarsson
Country Managing Director Sweden

Martin Thilander
Director International Business & B2B

AnneLi Hene
Head of HR & Communication

Guillaume Wacker
CFO 

Juha Alhonoja
Supply Chain Director

Kai Erik Thune
Country Managing Director Norway


Contact | Export Business

Contact, Asia

Area Sales Director, Jiaqian Ouyang
E-mail: jiaqian.ouyang@lantmannen.com

Contact, Global Marketing department

Marketing Director, Marcus Burmester 
E-mail: marcus.burmester@lantmannen.com

Marketing Coordinator, Stephanie Johansson
E-mail: stephanie.johansson@lantmannen.com

Contact, Eastern Europe

Area Sales Manager, Kirsi Ruohonen
E-mail: kirsi.ruohonen@lantmannen.com

Contact, Global

Director International Business, Martin Thilander
E-mail: martin.thilander@lantmannen.com


Yhteystiedot | Food service

 

Osoite: 
Lantmännen Cerealia Oy
Salmisaarenaukio 1 
00180 Helsinki

 

Puhelin: +358 800 942 14

E-mail
kuluttajapalvelu@lantmannen.com

Sales Manager:
Minna Itämeri
E-mail: minna.itameri@lantmannen.com
Puhelin: +358 40 833 9453

Internet-sivut:

www.cerealiafoodservice.fi


Yhteystiedot | Business to business


Yhteystiedot / B2C / Vähittäiskauppa

Osoite:
Lantmännen Cerealia Oy
Salmisaarenaukio 1
00180 Helsinki
Finland

Postiosoite: 
Lantmännen Cerealia Oy
PL 315
00181 Helsinki

Kuluttajapalvelu: 0800 94214

Sales Manager:
Joonas Lavikkala
E-mail: joonas.lavikkala@lantmannen.com
Puhelin: +358 40 848 3469

Sales Manager:
Nina Koivusaari
E-mail: nina.koivusaari@lantmannen.com
Puhelin: +358 50 516 0952